Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

A Plague Tale: Innocence Oynanış Videosu

Bizleri Fransa’nın veba ve savaşlar ile uğraştığı döneme yolculuk yaptıracak olan yapım A Plague Tale: Innocence oynanış videosu ile ilgili video geldi. Yayınlanan video içerisinde oynanış mekaniği ile ilgili ve hikaye detayları paylaşıldı.

Dediğimiz gibi oyun Fransa’nın veba, savaş ve engizisyon mahkemeleri ile boğuştuğu bir dönem de geçiyor. Ana karakterimiz Amacia ve kardeşi Hugo ile beraber vebaya, savaşlara ve engizisyon askerlerine karşı koymamız ve atlatmamız gerekiyor.

A Plague Tale: Innocence Oynanış Videosu

A Plague Tale: Innocence Hikaye

Oyun içerisinde bulmaca, savaş mekanikleri ve ağır bir hikaye ile geliyor. Hikaye odaklı olacak olan yapım nasıl bir hikaye sunacak. Dediğimiz gibi Amicia ve kardeşi Hugo bir çok olaya karşı göğüs germek zorundalar. Oyunda ailesini kaybetmiş karakterleri yönlendiriyoruz. Bunun ile beraber dış etmenlere karşı savaşırken Hugo’nun hastalığına da bir çare bulmamız gerekiyor.

Fransa’nın buhran dolu zamanları içerisinde kardeşimize yardımcı olabilecek miyiz? Oyun aslında o zamanda bir hayat kurtarmanın zorluğunu anlatmaya çalışacak gibi gözüküyor.

Bakalım o dönemin Fransa’sında nasıl bir toplumsal yapı, nasıl bir dünya bizleri bekliyor olacak. 14 Mayıs tarihinde çıkışını yapacak olan yapım PC, PlayStation ve Xbox platformlarında çıkışını gerçekleştirecek.

Oyun ile ilgili olarak daha fazla detayları kendi A Plague Tale: Innocence sitesi üzerinden de takip edebilirsiniz. Aynı zamanda oyunun sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız sitemiz içerisinden bulabilirsiniz. Oyunun sistem gereksinimleri yazımız için bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!