Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

A Place for the Unwilling Çıkış Tarihi Açıklandı

2016 yılında bir Kickstarter hedeflediği bütçeyi tutturmayı başaran oyun ile ilgili olarak yeni detaylar paylaşıldı. Bir fragman ile birlikte oyunun çıkış tarihi ve hikaye detayları da paylaşıldı. A Place for the Unwilling oyunu hikaye odaklı bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Steam platformu üzerinden satılacak olan oyun bakalım beklenen başarıyı sağlayabilecek mi?

25 Temmuz tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan oyun hikaye tabanlı olarak çıkışını yapacak. ALPixel tarafından geliştirilen oyunu gelişim sürecinde istedikleri hale getirmek için yoğun bir mesai harcamışlar. Bu verilen emeğin karşılığında ise istedikleri sonuca ulaşmışlar. Bu geçen zorlu sürecin ardından oyun bu sene içerisinde çıkışını yapacak.

A Place for the Unwilling oyununun hikayesi ise büyük bir şehirde bulunan sıradan bir vatandaşın hikayesi olacak. Yöneteceğimiz karakter ile birlikte büyük şehri keşfetmeye çalışacağız. Bu keşifler sırasında yaptığımız tercihler ile birlikte dünya üzerinden değişimler gerçekleşecek. Her eylemin yeni bir sonuç doğuracağını söylüyorlar. Bakalım nasıl bir oyun olacak.

Oyunda bulmaca sistemler ve çatışmalar bulunmayacak. Tamamen hikaye odaklı bir yapım olacak olan oyunun barındırdığı gizemleri 21 gün içerisinde çözmeniz gerekecek. Bu sayede oyunun gizemlerini çözmeniz için 21 gün gibi bir süreniz olacak.

Oyun 25 Temmuz 2019 tarihinde Steam üzerinden çıkışını gerçekleştirecek. Dilerseniz Steam sayfasına şuradan ulaşıp bir göz atabilirsiniz ve oyunu yakın takibe alabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel