Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

2019’un En İyi 10 Nintendo Switch Oyunu

2019 senesini geride bırakmamıza sayılı günler kaldı. Kalan bu sayılı günlerde geriye dönüp bakmamızın da sırası geldi. 2019 yılı içerisinde karşımızı onlarca oyun çıktı. Bazıları konsollara özel olarak bazı oyunlar ise tüm platformlar için çıkışını gerçekleştirdi. Bu platformlardan birisi olan Nintendo Switch’e çıkan oyunların en iyileri ise belli oldu. Metacritic notları göz önüne alınarak bir liste hazırlandı. Bu listeye göre 2019’un “En İyi 10 Nintendo Switch Oyunu” şu şekilde sıralanıyor.

2019 Senesinin En İyi Switch Oyunları

 1. Divinity: Original Sin II – Definitive Edition (93 Puan)
 2. Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition (91 Puan)
 3. Ori and the Blind Forest: Definitive Edition (89 Puan)
 4. Fire Emblem: Three Houses (89 Puan)
 5. What Remains of Edith Finch (88 Puan)
 6. Super Mario Maker 2 (88 Puan)
 7. Downwell (88 Puan)
 8. Cuphead (87 Puan)
 9. Astral Chain (87 Puan)
 10. The Legend of Zelda: Link’s Awakening (87 Puan)

2019’un “En İyi 10 Nintendo Switch Oyunu” listesi bu şekilde. Listenin ilk sırasında bir RPG oyunu gözlere çarpıyor. 4 Eylül 2019 tarihinde platform için çıkışını gerçekleştiren oyun kendisine ilk sırada yer bulmayı başardı.

Liste içerisinde bulunan tüm oyunlar Nintendo Switch için bu sene içerisinde çıkışını gerçekleştirdi. Bu yüzden bazı oyunların tarihleri daha eski neden bu listede var diye düşünmeyin. Platform çıkış tarihleri ön planda tutuluyor. Oyunun asıl çıkış tarihi değil.

Listede bulunan Nintendo Switch özel oyunları da görüyoruz. Super Mario Maker 2 ve The Legend of Zelda: Link’s Awakening yapımları da listede kendisine yer bulmayı başardı. Bu listeleme oyunların Metacritic notlarına göre hazırlanmış durumda.

2019 yılı içerisinde Nintendo Switch için çıkmış oyunlar bunlarla sınırlı değil. Metacritic notlarına göre 2019’un en iyi Switch oyunları bu şekilde. Peki sizce bu sene Nintendo Switch için çıkmış olan en iyi oyun hangisi? Bizlere düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Bizce bu sene çıkan en iyi Nintendo oyunu Super Mario Maker 2.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel