Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

20 Yıldan Sonra Master Chief’in Kaskı Çıkıyor, Yüzü Gösterilecek

Halo serisi ve başrolü Master Chief uzun yıllardır karşımızda olan karakterlerden birisi. 20 yıldır Master Chief oyunlarda, kitaplarda, çizgi romanlarda karşımıza çıkıyordu. Şimdi ise Halo dizisinde karşımızda olacak. Paramount+’da yayınlanacak olan dizide enteresan bir karar alındı. Bu karar ise 20 yılında arından Master Chief’in kaskını çıkarma kararı alındı. Dizi içerisinde Master Chief’in yüzünü göreceğiz.

20 yıllık bir serüven içerisinde Master Chief’in yüzü hiç gösterilmedi. Ne oyunlarda ne diğer projelerde yüzü hep gizemini korudu. 20 yıllık bekleyişin ardından ise Master Chief’in kaskı dizide çıkacak.

Halo TV dizisinin idari yapımcısı ve 343’ün transmedya sorumlusu Kiki Wolfkill dizide Master Chief’in yüzünü göreceğimizi açıkladı. Bunun nedeni ise dizinin kişisel bir hikaye anlatmasından kaynaklanıyor.

Wolfkill, “Bir karakter hikayesi ve kişisel bir hikaye anlatmak üzere yola çıktık. Ve o hikayenin içine gerçekten girdiğimizde, o zırhın içindeki ve o kaskın altındaki kişiyi gerçekten de görmeniz gerektiği ortaya çıktı” dedi.

“Bazıları için bu 20 yıllık bir bekleyişin sonu, bazıları için ise hayal etmesi oldukça zor bir şey. Chief’in yüzünü görmek isteyenlere de, istemeyenlere de saygı duyuyoruz. Ama hikayenin doğası gereği Master Chief ile farklı biçimde bağ kurmanın önemli olduğunu düşündük, bu da yüzünü göstermek anlamına geliyor.” dedi.

Tabi böyle bir kararın alınması Halo hayranlarını ikiye bölmeye yetti. Bazı kısım yüzünü görmek isteren bazıları ise buna karşı çıkıyor. 20 yıllık bir tercih burada son bulacak olması marka olarak nasıl etkili olacak merak ediliyor. Bunların yanında 343 ve Microsoft’ta bu tarz sahnelerin tartışma yaratacağının farkında. Bu yüzden de dizinin farklı bir zaman çizgisinde geçeceğini teyit etmişlerdi. Hatta göreceğimiz Master Chief’in ise farklı bir Master Chief olduğunu açıklamışlardı.

Her ne kadar bu açıklamalar gelmiş olsa bile 20 yıl gibi bir sürenin ardından Master Chief kaskını çıkarmış olacak ve yüzünü ilk defa göreceğiz. Bu arada yüzünü erkenden görmek isteyenler için de büyük spoiler verelim dizi de Master Chief’i Pablo Schreiber canlandıracak.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel