Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

1 Dakikada Sniper Elite 5’in Tüm Özellikleri

Sniper Elite 5’in çıkışına çok kısa bir süre kaldı. Rebillion’dan da oyun için yeni bir video yayınlandı. Sniper Elite 5’in yayınlanan yeni videosunda tüm özelliklerine 1 dakikada göz atabiliyoruz. Rebillion bizlere Sniper Elite 5’i 1 dakikada özetlemiş durumda. Aşağıdan yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz.

1 Dakikada Sniper Elite 5

Yayınlanan fragmanda da gördüğünüz gibi oyunun özelliklerine odaklanılmış. Özellikler 1 dakika içerisine sığdırılmaya çalışılmış. Oyunun senaryo modu hakkında detaylar var. 1944 yılında geçecek olan oyun hikayesinde “Operation Kraken” adlı planı deşifre edeceğiz. Oyunda operasyonu engellemeye çalışacağız. Durdurma görevini ister tek başınıza isterseniz de co-op olarak oynayabileceksiniz.

Fragmanda hikaye modu haricinde: Silah fiziğindeki gelişimden, dikey mekan kullanımına, envanterinizdeki alet edevatın özelleştirilmesinden, çevrimiçi modlara, çapraz platform desteğinden yeni oyun modu Invasion moduna hızlı bir göz atıyoruz. 26 Mayıs tarihinde oyun resmi olarak çıkışını gerçekleştirecek. Nasıl bir deneyim olacak oyun çıkınca göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!